Контролер HD-E62/E63
62,40лв.(31,90€) – 100,80лв.(51,54€)Price range: 62,40лв.(31,90€) through 100,80лв.(51,54€) с вкл. ДДС
Контролер HD-A4L
620,40лв.(317,21€) с вкл. ДДС
Контролер HD-A3L
309,60лв.(158,30€) с вкл. ДДС
| Тегло | 1,5 кг |
|---|---|
| Тип компонент | Управление |
| Тип | Асинхронен |
| Обхват | 655 350 px |
| Ширина, макс. | 8192 |
| Височина, макс. | 3840 |
| Памет | 16 GB |
| Комуникация | LAN, USB, Wi-Fi |
| Изход | 1 x RJ45 port |
| Аудио | Да |
| Марка | HUIDU TECH |
| Гаранция | 12 месеца |
Описание
Контролер за LED екрани
HD-A3L е контролер за управление на LED екрани с възможност за възпроизвеждане на съдържание от вградената памет и външна USB памет.
| Капацитет: | 655 350 пиксела |
|---|---|
| Памет: | 16 GB |
| Външна памет: | Max. 128GB |
| Video hard decoding: | 4K |
КАК УПРАВЛЯВАМЕ
НАЧИНИ ЗА ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ НА СЪДЪРЖАНИЕ
01.
СОФТУЕР ЗА КОМПЮТЪР
за Windows
02.
ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА СМАРТ УСТРОЙСТВА
за Android и iOS
03.
USB ФЛАШ ПАМЕТ
като вградена памет или въшнен източник
04.
ПРЕЗ ОБЛАК
при осигурен интернет достъп
05.
SIM карта
изисква закупуване на 4G модул
