Захранване 200W 5V 40A
63,60лв.(32,52€) с вкл. ДДС
Контролер HD-E62/E63
62,40лв.(31,90€) – 100,80лв.(51,54€)Price range: 62,40лв.(31,90€) through 100,80лв.(51,54€) с вкл. ДДС
Захранване 300W 5V 60A
79,20лв.(40,49€) с вкл. ДДС
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип компонент | Импулсно захранване |
| Вх. напрежение | 200…240V AC |
| Макс. мощност | 300W |
| Изх. напрежение | 5V |
| Ток | 60A |
| PFC | не |
| IP | IP20 |
| Марка | G-ENERGY |
| Размери | 190x83x30mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Описание
Захранване 300W за светодиодни LED екрани
Изплозването на висококачествени захранвания гарантира безпроблемната дългосрочна работа на вашия LED екран.
| Захранващо напрежение | 200-240Vac,47-63Hz |
|---|---|
| Изходно напрежение | 5V DC |
| Максимална мощност | 300W |
| Максимален товар на изхода | 60A |
Импулсно захранване с LED индикация и със защити от претоварване, високо или ниско напрежение, късо съединение и термична защита.
