Контролер HD-A3L
309,60лв.(158,30€) с вкл. ДДС
Рисийвър HD-R708
61,20лв.(31,29€) с вкл. ДДС
Контролер HD-A4L
620,40лв.(317,21€) с вкл. ДДС
| Тегло | 1,5 кг |
|---|---|
| Тип компонент | Управление |
| Тип | Асинхронен + Синхронен |
| Обхват | 655 350 px |
| Ширина, макс. | 16384 |
| Височина, макс. | 8192 |
| Памет | 16 GB |
| Комуникация | HDMI, LAN, USB, Wi-Fi |
| Изход | 2 x RJ45 port |
| Аудио | Да |
| Марка | HUIDU TECH |
| Гаранция | 12 месеца |
Описание
2in1 Контролер за LED екрани
HD-A4L е контролер за управление на LED екрани с възможност за възпроизвеждане на съдържание от вградената памет и външна USB памет. Контролерът може да възпроизвежда сигнал в реално време по HDMI.
| Капацитет: | 655 350 пиксела |
|---|---|
| Памет: | 16 GB |
| Външна памет: | Max. 128GB |
| Video hard decoding: | 4K |
КАК УПРАВЛЯВАМЕ
НАЧИНИ ЗА ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ НА СЪДЪРЖАНИЕ
01.
СОФТУЕР ЗА КОМПЮТЪР
за Windows
02.
ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА СМАРТ УСТРОЙСТВА
за Android и iOS
03.
USB ФЛАШ ПАМЕТ
като вградена памет или въшнен източник
04.
ВЪНШЕН ИЗТОЧНИК
по HDMI
05.
ПРЕЗ ОБЛАК
при осигурен интернет достъп
06.
SIM карта
изисква закупуване на 4G модул
Свързани продукти
Контролер HD-E62/E63
62,40лв.(31,90€) – 100,80лв.(51,54€)Price range: 62,40лв.(31,90€) through 100,80лв.(51,54€) с вкл. ДДС
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Контролер HD-W60/W62/W63/W64A
38,40лв.(19,63€) – 115,20лв.(58,90€)Price range: 38,40лв.(19,63€) through 115,20лв.(58,90€) с вкл. ДДС
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
