Контролер HD-C08L
229,20лв. / 117,19 € с вкл. ДДС
Контролер TS802D
567,00лв. / 289,90 € с вкл. ДДС
RSP-200-5
120,00лв. / 61,36 € с вкл. ДДС
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип компонент | Импулсно захранване |
| Вх. напрежение | 124…370V DC, 88…264V AC |
| Макс. мощност | 200W |
| Изх. напрежение | 5V |
| Ток | 40A |
| PFC | да |
| IP | – |
| Марка | MEAN WELL |
| Размери | 215x115x30mm |
| Гаранция | 36 месеца |

