Контролер TS802D
567,00лв.(289,90€) с вкл. ДДС
Рисийвър RV908M32H
80,00лв.(40,90€) с вкл. ДДС
Контролер HD-D16
168,00лв.(85,90€) с вкл. ДДС
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Тип компонент | Управление |
| Тип | Асинхронен |
| Обхват | 65000px |
| Ширина, макс. | 1024 |
| Височина, макс. | 256 |
| Памет | 4 GB |
| Комуникация | LAN, USB, Wi-Fi |
| Изход | 4 x HUB75 |
| Аудио | Не |
| Марка | HUIDU TECH |
| Гаранция | 12 месеца |
Описание
Контролер за LED екрани
HD-D16 е контролер за управление на LED екрани с възможност за възпроизвеждане на съдържание от вградената памет и външна USB памет.
| Капацитет: | 65 000 пиксела |
|---|---|
| Памет: | 4 GB |
| Външна памет: | Max. 128GB |
КАК УПРАВЛЯВАМЕ
НАЧИНИ ЗА ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ НА СЪДЪРЖАНИЕ
01.
СОФТУЕР ЗА КОМПЮТЪР
за Windows
02.
ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА СМАРТ УСТРОЙСТВА
за Android и iOS
03.
USB ФЛАШ ПАМЕТ
като вградена памет или въшнен източник
04.
ПРЕЗ ОБЛАК
при осигурен интернет достъп
05.
SIM карта
изисква закупуване на 4G модул
Свързани продукти
Контролер HD-E62/E63
62,40лв.(31,90€) – 100,80лв.(51,54€)Price range: 62,40лв.(31,90€) through 100,80лв.(51,54€) с вкл. ДДС
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Контролер HD-W60/W62/W63/W64A
38,40лв.(19,63€) – 115,20лв.(58,90€)Price range: 38,40лв.(19,63€) through 115,20лв.(58,90€) с вкл. ДДС
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
