Рисийвър RV908M32H
80,00лв. / 40,90 € с вкл. ДДС
Контролер HD-W02
30,60лв. / 15,65 € с вкл. ДДС
Контролер HD-C16L
301,20лв. / 154,00 € с вкл. ДДС
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Тип компонент | Управление |
| Тип | Асинхронен |
| Обхват | 650 000px |
| Ширина, макс. | 8192 |
| Височина, макс. | 1920 |
| Памет | 4 GB |
| Комуникация | LAN, USB, Wi-Fi |
| Изход | 12 x HUB75 |
| Аудио | Да |
| Марка | HUIDU TECH |
| Гаранция | 12 месеца |
Описание
Контролер за LED екрани
HD-C16L е контролер за управление на LED екрани с възможност за възпроизвеждане на съдържание от вградената памет и външна USB памет.
| Капацитет: | 200 000 пиксела като самостоятелен контролер, 650 000 пиксела с каскадиране |
|---|---|
| Памет: | 4 GB |
| Външна памет: | Max. 128GB |
КАК УПРАВЛЯВАМЕ
НАЧИНИ ЗА ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ НА СЪДЪРЖАНИЕ
01.
СОФТУЕР ЗА КОМПЮТЪР
за Windows
02.
ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА СМАРТ УСТРОЙСТВА
за Android и iOS
03.
USB ФЛАШ ПАМЕТ
като вградена памет или въшнен източник
04.
ПРЕЗ ОБЛАК
при осигурен интернет достъп
05.
SIM карта
изисква закупуване на 4G модул
Свързани продукти
Контролер HD-E62/E63
62,40лв. / 31,90 € – 100,80лв. / 51,54 € Price range: 62,40лв. / 31,90 € through 100,80лв. / 51,54 € с вкл. ДДС
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Контролер HD-W60/W62/W63/W64A
38,40лв. / 19,63 € – 115,20лв. / 58,90 € Price range: 38,40лв. / 19,63 € through 115,20лв. / 58,90 € с вкл. ДДС
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
